Erion Veliaj zbulon gjithçka nga politika dhe jo vetëm, ekskluzivisht për Top Albania Radio!
Ndryshe • 23:15 28/12/2021
I ftuar në “Ndryshe”, nën moderimin e Salsanos dhe Adit, në të martën e fundit të vitit 2021 ishte Kryetari i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj. Në një intervistë speciale për Top Albania Radio, Veliaj foli gjithçka për politikën, dhe jo vetëm. Erion Veliaj Salsano Rrapi Adi Pojana Dj Vini
Nga flirtimet me futbollistët deri te oferta për të qenë në ‘BBV’, Lei Kraja tregon gjithçka në TAR!
Ndryshe 20:51 26/05/2022
Çfarë gabimi po bën Sali Berisha?! Përgjigjet Ervin Salianji.
Ndryshe 21:10 18/05/2022
Ervin Salianji: “Deputetëve nuk iu del rroga!”
Ndryshe 21:08 18/05/2022
A do futej Salianji në Big Brother Vip?!
Ndryshe 21:07 18/05/2022
Ervin Salianji komenton përplasjet e forta mes Berishës dhe Bashës në “Ndryshe”!
Ndryshe 21:02 18/05/2022
Kriteret për të qenë zhigolo!
Ndryshe 20:42 18/05/2022
Ja se çfarë të ofron një klinikë dentare nëse i bën reklamë!
Ndryshe 20:40 18/05/2022