Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Erma Mici, më e reja në “Top 100” flet për suksesin e “Losing Game”
Top 100 Songs of 2020, Video Podcasts • 22:26 05/01/2021
Këngëtarja Erma Mici e ftuar në maratonën e 100 këngëve më të bukura në “Top Albania Radio” uroi të gjithë shqiptarët një vit sa më të mbarë. Me këngën e saj “Losing Game” Erma u bë pjesë e “The Top List” prej disa javësh.
E pyetur për suksesin e këngës së saj, artistja tha se nuk e ka pritur aspak që ky projekt i thjeshtë të bënte kaq shumë bujë. Megjithatë ajo tha se ka punuar shumë dhe ndihet mjaft e gëzuar për arritjen e saj. Rikujtojmë, se para disa kohësh Erma ka shprehur se e dashuron radion dhe shpreson që në të ardhmen të mund të bëhet një folëse e mirë. Këngëtarja dha një audicion për “Top Albania Radio” dhe tregoi se ka që e vogël që i dëgjon me vëmendje programet e saj. Megjithatë Erma nuk ka ndërmend ta lërë muzikën pas për asnjë moment
Jonida dhe Kevi trajtojnë me nota humoristike dhe ironike çështjen e prindit 1 dhe prindit 2 në këtë pjesë të “Pardon My French”
Pardon My French 20:46 17/06/2021
Edi Gogu dhe Toni Gogu zbulojnë se cili është ‘kapiteni’ në familjen e tyre dhe tregojnë sekretin për një prindërim të shëndetshëm…
Dita e 8 20:15 17/06/2021
Në Shqipëri, nëse ndodh një ngjarje si e Eriksen, njerëzit do nxirrnin telefonat të filmonin!
Pardon My French 19:23 17/06/2021
DJ Sardi tregon për bashkëjetesën, dasmën dhe planet për zgjerimin e familjes! Cila është arsyeja e fortë që e shtyn atë të marrë pjesë në Festivalin e Këngës?
Pardon My French 19:18 17/06/2021
Emocionet e Euro 2020, Arinda Gjoni dhe Reis Çiço rrëfejnë skuadrat e tyre të zemrës!
Pasó – Euro 2020 18:53 17/06/2021
Endri bën intervista dhe pyet njerëz të ndryshëm se cilën skuadër mbështesin në “Euro 2020”
Pasó – Euro 2020 15:17 17/06/2021
Soni Malaj i ka vjedhur këngën Aurela Gaçes?!
Live From Tirana 12:29 17/06/2021
Niko Komani tregon se cili është ai personazh i “Top Albania Radio”-s që vishet keq
Live From Tirana 12:13 17/06/2021
Elios dhe Stenaldo bëjnë disa telefonata kurth me situata shumë komike ku “vënë në lojë” miqtë e tyre
Live From Tirana 11:53 17/06/2021
Erik Lloshi: “Futbolli është bërë sa për ‘show’ si muzika” dhe zbulon se nuk është një ndjekës i futbollit si sport. Të ftuar, Erik Lloshi, Klodiana Shala
Pasó – Euro 2020 21:31 16/06/2021
“PASO EURO 2020”, Klodiana Shala tregon për cilën skuadër bën tifo këtë kampionat! Të ftuar në studio, Klodiana Shala, Defrim Methasani
Pasó – Euro 2020 21:28 16/06/2021
Telefonata ‘kurth’ në “Ndryshe”, zbuloni si reagon Klajdi Haruni gjatë kësaj ‘kamere të fshehtë’ në radio…
Ndryshe 18:29 16/06/2021
Telefonata ‘kurth’ në “Ndryshe”, a do të bjerë Ori Nebiaj në kurthin e Salsanos dhe Adit?!
Ndryshe 17:37 16/06/2021
Erion Isai zbulon arsyen pse Lulzim Basha nuk e pëlqen aspak: “Lulzim Basha më ka shumë inat…”
Ndryshe 17:25 16/06/2021
Barcaleta e Javës – Salsano tregon një barcaletë me një çift dhe një taksi…
Ndryshe 17:04 16/06/2021
Aurela Gaçe zbulon në “Ndryshe” nëse do të donte të bëhej përsëri nënë!
Ndryshe 16:53 16/06/2021
Pse Spanja nuk ka lojtarë të Real Madrid-it në këtë Kampionat?!
Pasó – Euro 2020 19:46 15/06/2021
Roza Lati zbulon detaje interesante nga festa e saj e “çmendur” e ditëlindjes dhe flet rreth debatit me Bieta Sulon!
Live From Tirana 19:17 15/06/2021
Stilisti Niko Komani: “Në Shqipëri janë bërë të gjithë bloger, vetëm Oriola Marashi mund të konsiderohet modele Instagrami!”
Ta Thote Jonka 18:40 15/06/2021
Koloreto dhe Blerina komentojnë ato që sipas tyre janë lajmet më interesante të javës, si dhe shpjegojnë sinjalet e vajzave kundrejt djemve që tregojnë se është ndezur një ‘dritë jeshile’…
Sot Nuk Është e Hënë 16:01 15/06/2021
“Krijesat e një dite dhe rrëfenja të tjera të psikoterapisë”, një libër bazuar në rrëfimet e pacientëve në psikoterapi…
Sot Nuk Është e Hënë 15:41 15/06/2021
Dj dhe autor këngësh, Vin Veli, zbulon detaje nga projekti i tij më i ri në Top Albania Radio, i titulluar “Club Rotation”
Live From Tirana 16:18 14/06/2021
Humbja e Maqedonisë së Veriut, ngjarja e Eriksenit dhe shumë të tjera u diskutuan këtë të dielë në “Pasó Euro 2020”
Pasó – Euro 2020 15:50 14/06/2021
Flirtimi, dashuria dhe si të sillemi gjatë një lidhjeje romantike
Ju Flet Trupi 13:10 14/06/2021
Peçi në Xhirim
Vintage 15:51 13/06/2021
Denisi dhe Albana sjellin “PASO EURO 2020” që do t’ju shoqërojë gjatë gjithë kampionatit! “Live From Tirana”
Live From Tirana 18:34 12/06/2021
Do të befasoheni nga ndryshimet e ndodhura në Instagram-in e VIP-ave! Sa ‘followers’ kanë humbur dhe kush mbizotëron këtë javë vetëm në Social Top 5
Live From Tirana 17:55 12/06/2021
Luana Bajrami, 20-vjeçarja e cila çon Kosovën në Festivalin e Kanës!
@ the Movies 15:28 12/06/2021
Meri Shehu parashikon fituesin e Kampionatit Europian! Cila skuadër do ta fitojë kompeticionin sipas saj?
Pasó – Euro 2020 14:56 12/06/2021
Starton “Paso Euro 2020” në “TAR”. Denisi dhe Albana ju zbulojnë rrugëtimin 1-mujor të futbollit.
Pasó – Euro 2020 14:54 12/06/2021
Ornela Cuci: “Morali i është mbivendosur biologjisë, lidhjen burrë-grua e ka vendosur kisha!”
Live From Tirana 19:28 11/06/2021
Avokati Spartak Ngjela: “Femrat kanë kompleksin e të bërit fëmijë, 80% e grave janë kështu!” Monogamia është zgjedhje apo sakrificë?
Live From Tirana 19:11 11/06/2021
Ja ç’mendojnë Jonida dhe Isli për komentet negative të vajzave rreth stilit dhe modës!
S'e Kam me Ty 19:04 11/06/2021
Ka nevojë Alba Hoxha t’i bëjë gojës një padjeshkë kur prezanton “metin”? “S’e Kam me Ty” shpall konkursin e lëvizjes së muskujve
S'e Kam me Ty 18:52 11/06/2021
Jonida dhe Isli na prezantojnë me mendimin kritik të spikerit të lajmeve në Pogradec: “Nuk e mori ta shesi bosi”
S'e Kam me Ty 18:48 11/06/2021
Gigliola Haveriku ngatërron “Manushin” me “mamushin”, ja historia gazmore që ajo zbulon!
S'e Kam me Ty 18:47 11/06/2021
Kaci Lleshi nuk duron dot fëmijët! Po si 43 vjeç duket, se ai nuk mendon kështu… Gjeni çfarë ka dashur të thotë autori
S'e Kam me Ty 18:46 11/06/2021
Njihuni me stilin e ri të intervistave, ta themi 100 herë të njëjtën gjë! Nëse nuk keni kuptuar një herë, e themi prapë…
S'e Kam me Ty 18:42 11/06/2021
Isli dhe Jonida komentojnë burrin që i drejtohet gruas: “Po punë e madhe moj se të tradhëtova unë!”
S'e Kam me Ty 18:18 11/06/2021