Ervin Bushati: “Ne na ka parë Zoti me Bashën!”
Ndryshe • 17:41 12/01/2022
Politikani dhe njëkohësisht drejtor i përgjithshëm i Postës Shqiptare, Ervin Bushati, ishte i ftuar special në "Ndryshe". Një nga deklaratat më interesante që ai bëri ishte: "Ne na ka parë Zoti me Bashën!" Ervin Bushati Salsano Rrapi Adi Pojana Dj Vini
Çfarë gabimi po bën Sali Berisha?! Përgjigjet Ervin Salianji.
Ndryshe 21:10 18/05/2022
Ervin Salianji: “Deputetëve nuk iu del rroga!”
Ndryshe 21:08 18/05/2022
A do futej Salianji në Big Brother Vip?!
Ndryshe 21:07 18/05/2022
Ervin Salianji komenton përplasjet e forta mes Berishës dhe Bashës në “Ndryshe”!
Ndryshe 21:02 18/05/2022
Kriteret për të qenë zhigolo!
Ndryshe 20:42 18/05/2022
Ja se çfarë të ofron një klinikë dentare nëse i bën reklamë!
Ndryshe 20:40 18/05/2022
“Kam një fëmijë me ty!” Ledio Lako merr telefonatën e papritur!
Ndryshe 20:39 18/05/2022