Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Ervin Fakaj: “Vështirë të gjesh trajner për Tiranën, i ka prishur gjërat me duart e veta”
PASÓ • 12:04 23/05/2021
Ervin Fakaj i ftuar në “Paso” në prezantimin e Denis Dyrnjaja dhe Glenti Nallbani ka folur për rikonfirmimet e trajnerëve të skuadrave në muajin shtator. Ai tha se në Shqipëri, logjika e të bërit gjëra është e çuditshme, prandaj është e vështirë të bëhen parashikime... Ervin Fakaj Denis Dyrnjaja Glenti Nallbani
Analiza e ndeshjeve të fundjavës në Kategorinë Superiore!
PASÓ 18:45 16/10/2021
Endi Tufa: “Shanset për të shkuar në Botëror janë shumë të vogla!”
PASÓ 18:36 16/10/2021
Artan Shyti komenton ndeshjen Shqipëri-Poloni dhe tregon pikën e dobët të skuadrës sonë!
PASÓ 15:24 16/10/2021
Sociologia Lenida Halilaj zbulon sa e ka blerë biletën për ndeshjen Shqipëri-Poloni!
PASÓ 15:04 16/10/2021
Lorenc Jemini: “Nuk është ndonjë çudi e madhe që Shqipëria të fitojë me Hungarinë!”
PASÓ 19:59 09/10/2021
Alket Gjebrea shprehet për pretendentët kryesorë për Topin e Artë!
PASÓ 18:56 09/10/2021
Homazh për Kosta Grillon, Ervin Fakaj shpreh ngushëllime për botën e futbollit!
PASÓ 18:02 09/10/2021