Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Ervin Goci: “Zgjedhjet në Shqipëri, zhgënjyese”
Dilema Sociale • 14:38 03/05/2021
Pas numërimit të votave preferenciale për kandidatët për deputetë pati jo pak surpriza. Nga numërimi i votave për kandidatët u vu re se pati emra të rinj që kishin siguruar më shumë vota sesa kandidatët që kanë qenë personazhe të njohur politik. Për të folur më shumë rreth kësaj dileme ishte i ftuar në studio, Ervin Goci, pedagog dhe studiues i politikës. Eno Popi Ervin Goci Wizii Dj
Edi Manushi rrëfen si ishte të punoje me Edi Ramën!
Dilema Sociale, Lajmet e fundit 16:11 24/05/2021
Ipeshkvi Dom Gjergj Meta: “Koncepti im për bamirësinë është ndryshe nga ai i Elvis Naçit”
Dilema Sociale 15:31 21/05/2021
Flutura Açka zbulon arsyen e fshirjes së saj nga fotoja me Kadaren!
Dilema Sociale 15:15 17/05/2021
Marsela Çibukaj zbulon arsyen pse u eliminua nga “The Voice of Italy”…
Dilema Sociale 14:07 15/05/2021
Zana Guxholli: “Ishte e qëllimshme nga ana e qeverisë ky sistem taksimi!”
Dilema Sociale 17:49 10/05/2021
“Ja pse do të penalizohen njerëzit nga taksimi i dypunësimit”, flet gazetarja Ornela Liperi
Dilema Sociale 15:25 10/05/2021
Enio Civici: “Nuk është momenti për ta aplikuar sistemin e taksimit të dypunësimit në Shqipëri”
Dilema Sociale 15:24 10/05/2021