Celebrities Gossip Magazine Showbiz

Eva Mendes më në fund e tha me zë të lartë se është martuar me Ryan Gosling!

Teksa ishte në një turne në Australi, aktorja Eva Mendes me sa duket konfirmoi se ajo dhe aktori Ryan Gosling janë martuar pasi ajo e quajti atë “burri” i saj gjatë një interviste për emisionin “Today” të Channel Nine. Mendes është në Land Down Under ku Gosling po xhiron dramën e tij të re aksion, “The Fall Guy”, së bashku me Emily Blunt dhe Aaron Taylor-Johnson. Aktorja e “Girl in Progress” tha:

 Të gjithë janë kaq mikpritës këtu dhe burri im Ryan është me mua dhe ne po kalojmë një kohë shumë të mirë.

Gjatë një interviste tjetër në podcastin ‘Kyle and Jackie O Show’, Mendes u pyet nëse kishte ndonjë të vërtetë në thashethemet e fundit se çifti u martua fshehurazi. Aktorja 48-vjeçare u  përgjigj:

Kush ka thënë se ne nuk kemi qenë të martuar edhe më parë? Më pëlqen t’i mbaj të gjitha gjërat e mia private sa më misterioze. Unë jam një grua shumë misterioze.

Javën e kaluar, Eva shtoi më shumë spekulimet e dasmës kur postoi një foto të saj në internet duke treguar një tatuazh që ka në brendësi të kyçit të dorës së majtë. Teksti i tatuazhit thotë, “de Gosling”, gjë që i bëri njerëzit të besonin se kjo ishte një shenjë se martesa ishte zyrtare. Në shumë kultura spanjishtfolëse, mbiemri i burrit ndonjëherë i shtohet fundit të mbiemrit të gruas dhe ndahet me lidhëzën “de”.

Megjithatë, tatuazhi “de Gosling” i Eva Mendes nuk është i ri. Gjatë intervistës së ‘Kyle dhe Jackie O Show’, ajo tha me shaka se tatuazhi ishte i rremë, por më pas tha se e kishte bërë “shumë vite më parë”. Pra, nëse çifti është i martuar, ka të ngjarë të ketë ndodhur pak kohë më parë, por edhe urimet e vonuara janë në rregull. Kujtojmë se, pak kohë më parë, ajo ishte parë duke mbajtur një unazë martese në dorën e saj të majtë, teksa po dilte nga një sallon flokësh.