Celebrities Gossip Showbiz

Fansat ngatërrojnë Chrissy Teigen me Khloe Kardashian, ngjashmëria është e frikshme!

Fansat e Chrissy Teigen kishin një qëndrim të dyfishtë kur modelja ngarkoi një foto të re mahnitëse në Instagram të dielën. 36-vjeçarja ka postuar një foto dhe shumë fansa kanë nxituar të komentojnë se sa bukur dukej ajo. Grimi i saj ishte bërë në mënyrë të përsosur teksa pozonte me flokët e reja bionde.

Miqtë e saj të famshëm si aktorja Yvette Nicole Brown dhe prezantuesja e Queer Eye Tan France ishin ndër ata që krijuan atmosferë pozitive në postimin e Chrissy. Megjithatë, fansat e tjerë vunë në dukje gjithashtu ngjashmërinë e dukshme të yllit me Khloe Kardashian në postim. Komentet thumbuese nuk mungonin nga disa prej tyre.

A ka menduar dikush tjetër që ajo ishte Khloe në shikim të parë?

Unë! Po vija në komente për të parë nëse dikush tjetër thoshte të njëjtën gjë.

Ua! Mendova se kjo ishte Khloe. Mendova se ishte Kardashian.

Por pse duket ajo si Khloe Kardashian?

Mirë! Por sinqerisht mendova se kjo ishte Khloe Kardashian.

Fotografia e Chrissy vjen pasi ajo postoi në lidhje me udhëtimin e saj festiv në Mbretërinë e Bashkuar. Gjërat nuk shkuan sipas planit gjatë festës, teksa djali i saj duhej të merrte trajtim për një pickim të infektuar,. Ajo u tha 36.3 milionë ndjekësve të saj në Instagram se fillimisht mendonte se fëmija i saj 3-vjeçar kishte një çarje, por shpejt zbuloi se nuk ishte kështu.