Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
“Fast & Furious 9” tani në kinema, përse nuk duhet ta humbasim këtë premierë?!
@ the Movies • 14:17 19/06/2021
Tashmë në kinema po shfaqet filmi më i ri "Fast & Furious 9" dhe e ftuar në studio ka qenë Eri Mane, menaxherja e marketingut në "Cineplexx". Ajo ka ndarë me të gjithë dëgjuesit e "Top Albania Radios" ndër të tjera, edhe arsyet pse nuk duhet ta humbasim këtë film. Arta Sinamati Edi Hallaçi Eri Mane Wizzi Dj
Genti Minga flet për “Besën e Doruntinës”, filmi i animuar mbi barazinë gjinore!
@ the Movies 21:08 17/09/2021
Horror, Western, Aventurë, zbuloni premierat e kësaj jave në Cineplexx!
@ the Movies 20:54 17/09/2021
Edi dhe Arta na njohin me premierat që po transmetohen këtë javë në Cineplexx!
@ the Movies 19:35 10/09/2021
Erald Kapri zbulon të pathënat e agjentëve sekretë britanikë në Shqipëri, aksion e histori dashurie.
@ the Movies 19:14 10/09/2021
“Snob” seriali më i ri që do të transmetohet në Top Channel, Dalina Buzi zbulon gjithçka!
@ the Movies 16:52 04/09/2021
Edi dhe Arta na njohin me premierat e filmave në Cineplexx të cilat nuk duhen humbur!
@ the Movies 16:51 04/09/2021
“Vëlla dhe Qera”, seriali më i ri shqiptar ku secili prej nesh gjen pak nga vetja!
@ the Movies 16:56 14/08/2021