Celebrities Gossip

Fati i Princit Harry ishte i paracaktuar?! Fotoja e George zbulon gjithçka…

Një foto e Princit George ishte një thirrje se Princi Harry dhe Meghan Markle nuk do të ishin kurrë yje të familjes mbretërore, ka pohuar një komentator mbretëror. Imazhi tregon 8-vjeçarin së bashku me Princin Charles, Mbretëreshën dhe Princin William dhe u publikua në fillim të vitit 2020 për të shënuar dekadën e re.

Jo shumë kohë pas publikimit të tij, Meghan dhe Harry bënë njoftimin e ‘bombës’ se do të largoheshin nga familja mbretërore. Komentatori mbretëror Neil Sean u shpreh në kanalin e tij në YouTube se ndërsa ajo foto kishte bërë që Duka dhe Dukesha e Sussex-it të konsideronin pozicionin e tyre, nuk ishte ajo që i bëri ata të tërhiqeshin. Neil vërejti se tregonte një monarki të re, të efektshme. Ai tha:

Ne kemi Princin Charles, Princin George dhe sigurisht Madhërinë e Saj Mbretëreshën. Kjo do të tregonte, krahas William, se ku është faza tjetër. Epo, sigurisht, nëse shikoni foton, ka kuptim të përsosur. Natyrisht, ky është formacioni i radhës.

Megjithatë, komentatori mbretëror pretendoi se planet e Dukës dhe Dukeshës së Sussex-it për të dhënë dorëheqjen kishin qenë në proces shumë kohë përpara publikimit të fotos. Ai u shpreh:

Harry dhe Meghan kishin vendosur pak a shumë brenda muajve të parë të takimit se ata mund të kishin një jetë ndryshe. Nuk u përshkrua saktësisht fjalë për fjalë, por sigurisht për Princin Harry, ai donte të kishte një rol ndryshe në jetën e tij. Ne e kishim parë tashmë atë duke u përpjekur të degëzohej brenda ushtrisë, dhe sigurisht, së bashku me Kate dhe William, ai filloi ato bamirësi të shëndetit mendor.