Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip

Fëmijët e këtyre të famshmëve nuk janë gjë tjetër veçse kopja e prindërve të tyre…

Sipas shkencës, çdo çift njerëzor mund të prodhojë më shumë se 64 trilionë fëmijë të ndryshëm. Sa kënaqësi mund të të japi fakti që fëmija juaj duket si ju duke nisur që nga sytë, hunda dhe buzëqeshja? Me siguri që pafund!

Dhe është edhe më e lezetshme të zbulosh ngjashmërinë midis të famshmëve të tu të preferuar dhe fëmijëve të tyre. Njihuni me ta vetë dhe shikoni ngjashmërinë e madhe që kanë me prindërit e tyre:

1. Fëmijët e Jason Momoa, Lola Iolani dhe Nakoa-Wolf.

2. Lisa Bonet dhe vajza e saj, Zoë Kravitz.

3.Cindy Crawford dhe vajza e saj, Kaia Gerber.

4.Susan Sarandon dhe vajza e saj, Eva Amurri.

5.Heidi Klum dhe vajza e saj, Leni Olumi Klum.

6.John Legend dhe fëmijët e tij, Luna dhe Miles.

7.Gwyneth Paltrow dhe vajza e saj, Apple Martin.

8.Goldie Hawn, vajza e saj, Kate Hudson/Nipi i saj, Ryder Robinson.

9.Pink dhe vajza e saj, Willow.

10.Meryl Streep dhe vajza e saj, Mamie Gummer.

Demi Moore dhe vajza e saj, Rumer Willis.