Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Feston sot ditëlindjen, por nuk do ta besoni nga kush e mori urimin më të bukur Majk!

Majk padyshim që është një nga reperët më të klikuar dhe sidomos refrenet e tij dhe theksi shumë i veçantë e bën reperin të jetë vërtet unik. Ditën e sotme, artisti feston ditëlindjen e tij të 31- të. Mes shumë urimeve nga miqtë e tij, një dikush shumë special e ka uruar Majkun. Edhe pse i vogël, djali i tij, Roan i ka bërë të atit një urim shumë të bukur.

Reperi ka postuar në Instastory një video të Roan, i cili i këndon atij këngën e ditëlindjes.

Shumë urime për babin! 

Edhe ne i urojmë gjithashtu Majk gëzuar ditëlindjen!

Së fundmi, ai solli bashkëpunimin me mikun e tij të ngushtë dhe pjesëtarin tjetër të grupit ‘Babastars’, Getoar Selimin dhe Xhensila Myrtezajn. “Mëkati im” është kënga e reperit së bashku me dyshen e artistëve, e cila u prit shumë mirë nga publiku dhe ka afro 5 milion klikime.

E përpos karrierës ku me të vërtetë është shumë i suksesshëm, Majk shpesh është bërë kryefjalë e portaleve për jetën e tij private. Gjithmonë është komentuar për vajza të ndryshme me të cilat ai mund të ketë qenë në një lidhje dhe para disa ditësh ai u ‘kap mat’ nga me një tjetër vajzë.

Prive ka siguruar disa fotografi ku reperi duket teksa ecën në një nga qendrat tregtare të Prishtinës.

ara disa vitesh, Majk u përfol për lidhjen e tij me modelen, Majlinda Zeka. Dyshja fillimisht nuk e pranon lidhjen e tij, por pasi u fotografuan shpesh së bashku, reperi e pranoi. Më vonë ata u bënë prindër të një djali me emrin Roan, megjithatë nuk ishin më bashkë. Tani kujdestarinë e djalit e ka modelja, megjithatë edhe Majk e shohim që poston me të birin herë pas here.