Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Fidel Ylli: “Armand Duka do të përfundojë në prokurori për fondet e pistës në stadiumin Loro Borici”
PASÓ • 16:19 10/04/2021
Në emisionin sportiv "Paso" ishte i ftuar deputeti i Partisë Socialiste në Kuvendin e Shqipërisë, por shumë i apasionuar pas sportit, Fidel Ylli. Ai gjendej pranë mikrofonit të TAR për të diskutuar rreth kandidaturës së tij në Komitetin Olimpik Shqiptar. Ndiqni intervsitën për të kuptuar më shumë! Fidel Ylli Denis Dyrnjaja Glenti Nallbani
Alket Gjebrea: “Askush nuk ka kurajo të dënojë Messi-n!”
PASÓ 20:18 25/09/2021
Redi Jupi në një analizë të detajuar për futbollin anglez!
PASÓ 19:33 25/09/2021
Hygerta Sako: “Në Shqipëri ndahen skuadrat në komuniste dhe fashiste, një gjë shumë e shëmtuar!”
PASÓ 19:24 25/09/2021
Lorenc Jemini bën parashikimet për ndeshjet e kësaj jave!
PASÓ 19:18 25/09/2021
Ja çfarë pëlqen Viola Spiro tek Cristiano Ronaldo dhe nuk është ajo që mendonit!
PASÓ 16:28 18/09/2021
Ja cilat janë ndeshjet e javës së dytë të Kategorisë Superiore ku spikat supersfida Vllaznia-Teuta!
PASÓ 14:47 18/09/2021
Artan Hoxha shpreh revoltën e tij lidhur me stadiumin “Air Albania”!
PASÓ 14:41 18/09/2021