Celebrities Gossip Showbiz

Fifi arrin plot 8 milion klikime në bashkëpunimin me Gent Fatalin dhe na surprizon me prapaskenat nga videoklipi!

Fifi është padyshim një prej artisteve më të suksesshme dhe më të njohura shqiptare. Këngëtarja nga Ferizaj edhe gjatë kësaj periudhe mbetet e angazhuar me projekte dhe koncerte të shumta. Në jetën personale na tregon vazhdimisht se është mëse e lumtur me partnerin e saj të zemrës Adisin, teksa dhe në muzikë vjen shpesh me projekte të reja muzikore.

Së fundmi, bukuroshja ka sjellë një bashkëpunim me Gent Fatalin të quajtur ‘Pikturë’ dhe pa plotësuar ende 1 muaj nga publikimi, kënga ka arritur mbi 8 milion klikime në platformën YouTube dhe këtë e ka bërë me dije me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, duke na treguar dhe disa nga prapaskenat e videoklipit.

Gëzuar 8 milion. Shfletoni për të shijuar prapaskenat e #Pikturë

Me anë të një postimi të bërë para disa ditësh në llogarinë e saj në Instagram, Fifi na ka treguar se do të sjellë një projekt të ri muzikor dhe ka kërkuar që ndjekësit e saj të japin mendimin e tyre se me kë mund të jetë bashkëpunimi.