Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Florian Agalliu zbulon se cilat aktore do të zgjidhte për të luajtur një film erotik!
Ndryshe • 21:45 14/07/2021
Aktori Florian Agalliu, i ftuar në emisionin “Ndryshe” në TAR në prezantimin e Salsano Rrapit dhe Adi Pojana ka treguar detaje dhe planet në karrierën e tij si aktor. Flori, gjithashtu nuk mund t’i shpëtonte pyetjeve ngacmuese të dy prezantuesve. Florian Agalliu Adi Pojana Salsano Rrapi Dj Vini
Erion Braçe opinionist në “Big Brother Vip”?!
Ndryshe 19:38 22/09/2021
Dashuri në kohë krismash! “Barcaleta e javës” nga Salsano dhe Adi
Ndryshe 19:22 22/09/2021
Do të pranojë Mariza Ikonomi të këndojë në dasmën e Nadirit nga Vlora?
Ndryshe 19:20 22/09/2021
Më në fund Mariza Ikonomi e hap telefonatën ‘kurth’ të Salsanos dhe Adit!
Ndryshe 18:39 21/07/2021
Telefonata ‘kurth’ në “Ndryshe”, a do të bjerë Megi Pojani pre e kurthit të Salsanos dhe Adit?!
Ndryshe 18:19 21/07/2021
Barcaleta e javës për nivelin e ujit në pishinë!
Ndryshe 17:59 21/07/2021
Frida Krifca, zbulon cili është qarku që merr më shumë para…
Ndryshe 16:52 21/07/2021