Sport

Formacionet zyrtare, ja si do zbresin në fushën e lojës Portugali-Çeki!

Portugali-Republikë Çeke është ndeshja që mbyll fazën e parë të raundit të grupeve në Kampionatin Europian, Gjermani 2024.

Me takimin që nis në orën 21:00 në “Red Bull Arena” në Leipzig, trajnerët Roberto Martinez dhe Ivan Hasek kanë zgjedhur formacionet zyrtare si do zbresin në fushën e lojës ekipet e tyre.

Formacionet zyrtare: