Celebrities Gossip Showbiz

Fotoja nudo e Kendall Jenner bën xhiron e rrjetit!

Kendall Jenner ka mahnitur ndjekësit e saj me një foto të nxehtë duke bërë banjo dielli në të cilën ajo ka pozuar nudo. Modelja ndau foton në Instagram të dielën në mbrëmje dhe brenda pak orësh kishte marrë tashmë miliona pëlqime.

Ajo postoi imazhin e saj të shtrirë e zhveshur e cila nuk kishte veshur asgjë përveç një kapele bejsbolli jeshile teksa lëvizte nëpër telefonin e saj. Fansat ishin të shpejtë për të komentuar për kohën e postimit, një javë pas ndarjes së saj nga Devin Booker. Ndarja u raportua javën e kaluar me një burim të brendshëm që shpjegoi ndarjen e tyre për E! Lajme. Burimi tha:

Kendall dhe Devin kanë pasur një problem të ashpër kohët e fundit dhe janë ndarë për rreth një javë e gjysmë.

Ata vazhduan të thoshin se dyshja kaluan një kohë shumë të bukur në Itali së bashku për dasmën e motrës Kourtney Kardashian, por pohuan se pasi u kthyen, ata filluan të ndiheshin sikur nuk ishin në linjë dhe kuptuan se kishin shumë mënyra të ndryshme jetese.

Ata kanë qenë në kontakt që atëherë dhe kujdesen për njëri-tjetrin. Ata të dy shpresojnë ta bëjnë të funksionojë, por tani për tani janë të ndarë.