Gafat dhe batutat e folësve të radios në një program special si asnjë tjetër
Surprise, Video Podcasts • 16:34 05/01/2021
2020 ishte një vit për të cilin vështirë të gjehen fjalët. Mes humbjesh të njerzve të dashur, humbjes së punës, dëshirës për të vazhduar, e kemi gjetur forcën për të ecur përtej. Top Albania Radio po ashtu në 2020 gjeti forcën për të vazhduar mes çdo pengese fizike e jo, mes fjalëve që thoshin se ‘Radio ka vdekur’ dhe “Vulgariteti është mbret i medias” – Radio është “Cool Again”. Ajo që na ka surprizuar këtë vit është fakti që kemi gjetur forcë të qeshim, ndaj këtë duam ta ndajmë me ju. Paloma Ervin Xhixho
“Fituesi është…”, Beniada zbulon të preferuarit e saj në ‘BBV’!
Ndryshe 18:40 08/02/2023
Beniada tregon se çfarë nuk i pëlqen tek Manushi!
Ndryshe 18:39 08/02/2023
Çdo gjë pa nivel që nuk dinit për Beniadën!
Ndryshe 18:38 08/02/2023
Efi pranon të bëjë ‘photoshoot’ me Oltën për 10 mijë euro!
Ndryshe 17:34 08/02/2023
Surpriza për Luizin! Cfarë ‘po thur’ administrata e Shkodrës?
Ndryshe 17:32 08/02/2023
Beniada Nishani për Armaldon e ‘BBV’: “Është çik bakllava, çik kadaif!”
Ndryshe 17:31 08/02/2023
Izolimi në shtëpinë e “BBV”, psikologia Fiona Todhri ka diçka për të thënë për Zhaklinën!
Live From Tirana 08:51 08/02/2023