Film & Tv

Gati për premierën e “Në kuadër të dashurisë”? Mos e harroni datën 9 Tetor në Pallatin e Kongreseve!

Dhe ju mund ta shihni bashkë me protagonistët. Në një event madhështor ku yjet e filmit do të parakalojnë në tapetin e kuq. Biletat mund ti blini në films.top-channel.tv. Nëse edhe ju doni të jeni pjesë e kësaj nate të rëndësishme dhe një organizimi unik, mund të bilini biletat tuaja në films.top-channel.tv. Gjithashtu, për të ndjekur tapetin e kuq nga afër, hyrja është e lirë prej orës 18:30. Mos e humbisni, ju presim të gjithëve atje!