Gentian Minga: “Në të gjithë botën njerëzit vriten për një llaf goje, jo vetëm në Shqipëri”!
Live From Tirana • 10:05 04/08/2022
Në emisionin “Live from Tirana” ishte i ftuar nëpërmjet një lidhjeje telefonike, gazetari Gentian Minga i cili shquhet për postimet e tij “thumbuese” në rrjetet sociale. Një nga postimet e fundit që ka marrë vëmendjen ka qenë postimi i Gentianit në lidhje me shprehjen “Ça ke që shef” e cila le të themi është një shprehje që përdoret gjerësisht nga shqiptarët. Albana Ruçi Elios Shuli Gentian Minga Danko Dj
Elona dhe Jonida na zbulojnë se çfarë të presim nga sezoni i ri i “Pardon My French”!
Live From Tirana 14:25 28/09/2022
Sa vlerë kanë konkurset e bukurisë sot?! Alda Bida na tregon gjithçka!
Live From Tirana 11:52 28/09/2022
Dokumentari që synon të mbledhë fonde për kurimin e Ana Ninës, Eno Milkani tregon për TAR!
Live From Tirana 11:50 28/09/2022
Thashethemet më të fundit nga bota e showbiz-it na i tregon Andi Vrapi!
Live From Tirana 09:45 27/09/2022
Tendencat e sezonit vjeshtë-dimër, stilistja Rezarta Skifteri flet për TAR!
Live From Tirana 09:42 27/09/2022
Kush janë personazhet që kryesojnë “Social Top 5” për këtë javë? Zbulojini…
Live From Tirana 15:23 24/09/2022
Gjithçka rreth albumit më të ri “EUDAIMONIA” e tregon vetë KOKA në TAR!
Live From Tirana 15:09 24/09/2022