Celebrities Gossip Lifestyle

Gjallërohuni njerëz se sot kemi Krishtlindjet, ju sjellim pak nga atmosfera festive e VIP-ave nëpër botë!

Ka disa persona që mezi e presin këtë muaj, por ka edhe nga ata që nuk e pëlqejnë aspak këtë atmosferë festive. Pavarësisht orareve të ngjeshura dhe angazhimeve të shumta, disa personazhe të njohur të showbiz-it i janë përkushtuar totalisht përgatitjeve për festat e fundvitit.

Dhe ndërsa ata ndajnë çdo detaj të jetës private me miliona ndjekësit e tyre në rrjetet sociale, këta yje ndihmojnë gjithashtu në përhapjen e këtij ‘humori magjik’ dhe festiv në mbarë globin. Kris Jenner së fundmi ka publikuar një këngë surprizë pikërisht në kohë për festat e Krishtlindjeve. Ylli i “KUWTK” tregoi aftësitë e saj në të kënduar në një remix të klasikes festive, “Jingle Bells”.

Vajza e saj Kourtney Kardashian ofroi ‘jingle bells’ në pistë, ndërsa Travis Barker luante në bateri. Ndërkaq, ne do të ndajmë me ju se si disa yje i kanë pritur dhe janë përgatitur për këto festa, ashtu si disa prej nesh.

1. Kylie Jenner
2. Katy Perry
3. Melissa Joan Hart/Mark Wilkerson
4. Goldie Hawn/Kurt Russell
5. Zooey Deschanel/Jonathan Scott
6. Jessica Alba/Cash Warren
7. Meghan Trainor
8. Tim McGraw
9. Sophie Turner
10. Kate Hudson
11. Tracee Ellis Ross
12. David Beckham
13. Ayesha Curry
14. Reese Witherspoon

Në fakt ka edhe njerëz që trishtohen këto ditë kur mendojnë se edhe një tjetër vit iku. Në çdo situatë ju duhet të mendoni pozitivisht. Psikologu Fernando Azor, ka shpjeguar se si të përballoni këtë periudhë nëse nuk ju pëlqejnë festat. Klikoni këto për më shumë.