Gjithçka që duhet të dimë rreth Conference League dhe Kupës së Botës “Qatar 2022”!
PASÓ • 12:35 22/05/2022
Po i afrohemi datës 25 Maj, kur do të mbahet finalja e Conference League. Ky event gjigant sportiv po ndez atmosferën në Tiranë. Si e komentojnë në "Paso” këtë? Së fundmi gjithashtu janë zbuluar edhe detaje të reja në lidhje me Kupën e Botës "Qatar 2022". Glent Nallbani Edi Manushi Lorenc Jemini Gëzim Sinemati
Mallkimi 100 milionë eurove dhe roli i Shqipërisë në zgjedhjet e UEFA-s!
PASÓ 19:43 24/06/2022
Përfundon kampionati i NBA me fitoren e Golden State Warriors!
PASÓ 23:36 18/06/2022
Kristjan Asllani drejt Inter, detajet mbi transferimin!
PASÓ 23:35 18/06/2022
Hidhet shorti i Kupave të Europës, ja me kë përballen ekipet shqiptare!
PASÓ 18:45 18/06/2022
A do hapen bastet sportive në Shqipëri, ja çfarë ka thënë Ministrja e Sportit!
PASÓ 18:43 18/06/2022
Altin Lala flet për gjendjen aktuale të Kombëtares shqiptare!
PASÓ 17:13 11/06/2022
Ylli Aga sjell atmosferën live nga stadiumi pak para ndeshjes Shqipëri-Izrael!
PASÓ 23:25 10/06/2022