Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Gjithçka që duhet të dini për dismorfinë e trupit jua shpjegon estetistja Arisa Sinanaj!
Live From Tirana • 16:35 14/10/2021
E ftuar në emisionin “Live from Tirana” ka qenë estetistja Arisa Sinanaj, e cila ka folur në lidhje me dismorfinë e trupit dhe gjithçka në lidhje me të. Konkretisht në lidhje me problemet dhe se si mund t’i trajtojmë ato që në shumicën e rasteve prek adoleshentët Arisa na flet më shumë. Ksenja Shoshaj Arisa Sinanaj Danko Dj
Ikja e shqiptarëve jashtë vendit, pse po ndodh kjo?!
Live From Tirana 15:29 22/10/2021
A e mendon Dojna të jetë prezantuese e “Big Brother”?! / Bukuroshja jep çdo detaj rreth ‘Fan Club’!
Live From Tirana 14:53 22/10/2021
“Gjykohemi se nuk marrim vesh nga futbolli, ne nuk jemi specialiste…”/Sabina Mete rrëfehet për TAR!
Live From Tirana 14:43 22/10/2021
Arsimi në Shqipëri/Edmond Tupja: “Lindita Nikolla duhet të bëjë diçka për të rinjtë”!
Live From Tirana 18:08 19/10/2021
“Studentët nuk e vrasin mendjen për të mësuar dhe pedagogët lënë shumë për të dëshiruar…”
Live From Tirana 17:39 19/10/2021
“Bledi Mane i paragjykon shumë femrat”/ Erjola Doçi rrëfehet në lidhje me karrierën dhe jo vetëm…
Live From Tirana 15:44 18/10/2021
Çfarë të rejash do të sjellë Festivali i Artistëve të Rrugës këtë vit në vendin tonë?
Live From Tirana 15:30 16/10/2021