Gratë duhet të punojnë më shumë se burrat që të vlerësohen? Arjola Shehu ndan eksperiencën personale!
Live From Tirana • 00:01 09/07/2024
E ftuar në “Live from Tirana” ishte moderatorja Arjola Shehu për të folur rreth diferencat që meshkujt dhe femrat kanë në karrierat e tyre profesionale. Një temë shumë delikate për të gjithë, disbalanca midis dy gjinive dhe avantazheve të perceptuara që ata kanë vazhdon të përflitet. Jerida Sakaj Endriu Hysi Arjola Shehu Dj Danko
Elena Papajovan zbulon trendet e fundit të tatuazheve dhe si të kujdesemi për to gjatë verës!
Live From Tirana 12:58 16/07/2024
Pas suksesit të “Hedh pas”, këngëtari Algert Sala zbulon projektin e radhës!
Live From Tirana 00:01 16/07/2024
Çfarë kanë parashikuar yjet këtë verë për shenjat e zodiakut, sipas Xhiliola Lamaj!
Live From Tirana 00:00 16/07/2024
Auron Deva zbulon planet mbi albumin e ri dhe këngën e fundit: “Probleme me shëndetin mendor…”
Live From Tirana 00:03 13/07/2024
Arkitektja Kilda Markaj këshillon si të mbajmë shtëpinë të freskët gjatë verës: “Ja bimët e duhura…”
Live From Tirana 00:02 13/07/2024
Çfarë po ndodh me ndjekësit në Instagram të ish-banorëve të “Big Brother VIP 3”?!
Live From Tirana 00:01 13/07/2024
Trendet e reja të make-up në verë, Henri Gjata vjen me këshilla për të gjithë ne: “Hiqni dorë nga…”
Live From Tirana 00:01 12/07/2024