Grida Duma, fituesja e Big Brother me politikanë sipas Ervin Bushatit!
Ndryshe • 19:14 12/01/2022
E marta 'Ndryshe' nuk mund të mungonte edhe këtë javë për gjithë dëgjuesit e TAR. I ftuar special i këtij episodi ishte politikani Ervin Bushati, njëkohësisht dhe drejtor i përgjithshëm i Postës Shqiptare. Ervin Bushati Salsano Rrapi Adi Pojana DJ Vini
Nga flirtimet me futbollistët deri te oferta për të qenë në ‘BBV’, Lei Kraja tregon gjithçka në TAR!
Ndryshe 20:51 26/05/2022
Çfarë gabimi po bën Sali Berisha?! Përgjigjet Ervin Salianji.
Ndryshe 21:10 18/05/2022
Ervin Salianji: “Deputetëve nuk iu del rroga!”
Ndryshe 21:08 18/05/2022
A do futej Salianji në Big Brother Vip?!
Ndryshe 21:07 18/05/2022
Ervin Salianji komenton përplasjet e forta mes Berishës dhe Bashës në “Ndryshe”!
Ndryshe 21:02 18/05/2022
Kriteret për të qenë zhigolo!
Ndryshe 20:42 18/05/2022
Ja se çfarë të ofron një klinikë dentare nëse i bën reklamë!
Ndryshe 20:40 18/05/2022