Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip

Gruaja që i ngjan Kate Middleton tregon vështirësitë e punës së saj!

Gruaja e quajtur e ngjashmja më realiste e Kate Middleton në Mbretërinë e Bashkuar ka treguar se si ajo kërkon Zara dhe TK Maxx për të vazhduar me Kate, por nuk mund të përballonte vëmendjen gjatë gjithë kohës. Nëna e dy fëmijëve, Heidi Agan nga Northamptonshire, filloi të punonte si e ngjashmja e Kate në vitin 2012, përpara se të nënshkruante me agjencinë me qendër në Londër “Susan Scott Lookalikes”, dhe nga një nënë beqare që punonte si kamariere kaloi në avion nëpër botë dhe i kërkoheshin selfie nga të huajt.

Tani Heidi ka fluturuar deri në Australi dhe mund të paguhet mijëra për të bërë gjysmën e punës së një dite, dhe duhet të vëzhgojë me vëmendje gjuhën e trupit të anëtares së familjes mbretërore, duke vënë në dukje se Kate gjithmonë lëpin buzët e saj në Westminster Abbey dhe fundet e fustaneve të saj janë bërë më të ulëta se kurrë. Duke folur për My London News, ajo tha se shpesh ngatërrohet me Kate dhe i kërkohen foto:

Nuk do të doja ta kisha atë gjatë gjithë kohës, nuk do të doja të isha ajo, por fotografia e jetës së saj është me të vërtetë e lezetshme.

Duke zbuluar se orari i saj i punës është po aq i vrullshëm sa ai i Kate, ajo thotë se nuk ka dy punë të njëjta dhe ajo mund të fitojë çdo gjë nga 500 deri në mijëra paund. Duke shpjeguar se si vazhdon me stilin e Kate, ajo vazhdoi:

Përpiqem të investoj në pjesë që mendoj se ajo do t’i rivesh, ose do të bllokoj ngjyrat që mund t’i vesh në shumë raste. Kur ajo vesh diçka nga Zara, unë hidhem në makinë dhe shkoj dhe e gjej.