Celebrities Gossip Showbiz

Hailey Bieber di si të tërheqë vëmendjen! Bukuroshja shkëlqen në këtë dalje publike…

Ajo është një nga modelet më në zë të momentit, dhe bëhet fjalë për Hailey Bieber, një nga bukuroshet më të famshme të brezit të saj. Edhe këtë here, Hailey ia doli të tërheqë shikimet drejt saj në një dalje të fundit publike. Hailey Bieber tregoi belin e saj të tendosur teksa doli për darkë me yllin e “Euphoria” Alexa Demie të enjten mbrëma.

Modelja 25-vjeçare shfaqi barkun e saj të tonifikuar me një bluzë të zezë me jakë të zezë dhe pantallona lëkure të zeza. Ajo shkëlqeu ndërsa u përkul përpara për të përqafuar aktoren përpara zonës së preferuar të Sushi Park. Hailey veshi një pallto elegante dhe mbante një çantë kryq prej lëkure gjarpëri argjendi.

Modelja kishte aksesorë me vathë të mëdhenj ari dhe mbante një maskë të bardhë për fytyrën. Bukuroshja zeshkane kishte flokët e saj të gjatë në një topuz të hijshëm në pjesën e qafës dhe kishte një buzëkuq ngjyrë vjollce.

Hailey, e cila u martua me yllin e popit 27-vjeçarin Justin Bieber në vitin 2018, do të debutojë linjën e saj të bukurisë dhe kujdesit të lëkurës ‘Rhode’ më vonë këtë vit. Ndërkohë, Alexa u shfaq e mbështjellë me një mantel të verdhë mustardë. Ajo kishte veshur çizme prej lëkure të zeza dhe një palë vathë të mëdhenj argjendi me shkëlqim.