Celebrities Gossip Showbiz

Hailey Bieber pozon si një modele e vërtetë e Victoria’s Secret!

Modelja Hailey Bieber dukej absolutisht e përsosur teksa ndau imazhe të shumta nga fotosesioni i saj i fundit i Victoria’s Secret me fotografin Corey Tenold të premten. Me energjinë e saj rrezatuese, Bieber shkëlqeu në fotot e stilit polaroid si ato të mikeshës së saj, Bella Hadid, që shkrepi në të njëjtën ditë në Nju Jork.

Postimi paraqiste sipërmarrësen e kujdesit të lëkurës së tonifikuar dhe të ekspozuar nga dielli në dy grupe të ndryshme të brendshmesh. Në krye të postimit të bashkëpunimit me Tenold, Bieber zgjodhi dy veshje, të dyja klasike të markës së veshjeve intime.

Edhe pse kompleti ishte i thjeshtë në stil, dekolteja e modeles krijonte një shfaqje sensuale. Të vendosura përballë një sfondi mbretëror blu, flokët e stiluar lirshëm dhe grimi natyral i Bieber e bënin atë të dukej thjesht perfekte.

Seti i dytë i të brendshmeve të veshura nga Bieber, gjithashtu i bardhë, ishte më i zbukuruar me dantellë të hollë. Bieber iu bashkua listës së modeleve të Victoria’s Secret në tetor të vitit 2021 dhe që atëherë është parë në shumë prej fushatave të tyre.

E njohur për pamjen e saj mahnitëse dhe personalitetin e qetë, modelja ka ndjekës masiv të adoleshentëve dhe të rinjve të cilët frymëzohen nga ajo. Duke marrë markën e saj personale përtej të qenit një modele e kërkuar dhe gruaja e dashur e Justin Bieber, Bieber së fundmi lançoi linjën e saj të kujdesit të lëkurës Rhode e cila u shit menjëherë pas publikimit.