Celebrities Gossip Showbiz

Halsey mahnit fansat me këtë look mbresëlënës…

Halsey u sigurua që të gjithë sytë të ishin tek ajo ndërsa doli në Nju Jork të enjten pas publikimit të filmit të saj të ri “If I Can’t Have Love, I Want Power.” Këngëtarja 27-vjeçare tregoi dekoltenë me një fustan të zi me xixa, i cili nxorri në pah linjat e saj dhe tregoi kërthizën me detajin në veshjen e saj të mrekullueshme.

Wow! Halsey, 27, made sure all eyes were on her as she stepped out in New York City on Thursday following the release of her new film If I Can't Have Love, I Want Power

Veshja seksi gjithashtu shoqërohej me një kapuç. Ajo ishte me shoqëruesit e saj teksa ecte me sandale me taka para se të shkonte në studiot e NBC-së ku ishte duke filmuar për rolin e saj në Saturday Night Live. Halsey do të shfaqet në emision me Kim Kardashian, e cila do të bëjë debutimin e saj drejtues.

Stunning: The sexy number also boasted a hood which she scooped round her head so it sat on top of her raven tresses

Ndërkohë, Halsey publikoi të enjten filmin e saj të ri, “If I Can’t Have Love, I Want Power”, i cili përkon me albumin e katërt në studio me të njëjtin emër. Ajo e ka përshkruar atë si “një album shqetësues dhe përvojë filmi nga mendja e Halsey.”

Beauty: She is known for putting on a racy display

HBO Max ndau një trailer për yllin e muzikës, e cila eksploron gëzimet dhe tmerret e shtatzënisë dhe lindjes së fëmijës. Halsey luan “Mbretëreshën e re dhe shtatzënë Lila” e cila, pas humbjes së papritur të burrit të saj Mbretit, hap një fuqi paranormale brenda dhe zbulon aftësinë e saj për të krijuar jetë (dhe për t’i dhënë fund asaj).