Celebrities Gossip Showbiz

Harry Styles i kërkon falje audiencës, por pse?!

Ka disa gjëra që Harry Styles nuk e kishte ëndërruar kurrë se do t’i bënte. Të fliste për drogën dhe gjoksin para nënës së tij ishte një prej tyre. Harry u kthye për të luajtur në koncertin e tij të parë në Mbretërinë e Bashkuar në më shumë se dy vjet të martën dhe pati turmën e tronditur në Akademinë O2 të Brixton duke kënduar çdo fjalë, pavarësisht se albumi i ri Harry u publikua të premten e kaluar.

Megjithatë, kur bëhej fjalë për këngën e re “Keep Driving”, Harry kuptoi anën negative të të paturit në audiencë nënën e tij të dashur Anne Twist, pasi përfshinte tekstin: “kokainë, gjoksin”. Ndaj i tha turmës:

Më vjen keq! Nuk e kam menduar kurrë se do të thosha ‘kokainë’ dhe ‘gjoks’ me nënën time në audiencë!

Nuk kishte gjasa që Anne, e lindur në Cheshire, në fakt do t’i thoshte diçka artistit, pasi më vonë ajo u referua si një mama krenare e mbrëmjes së mahnitshme… Albumi i tij është gati për të qenë numër 1, ai ka pasur komente të shkëlqyera dhe ka thyer rekorde transmetimi, me Amazon Music që thotë se Harry’s House ishte albumi më i transmetuar në ditën e tij të parë të publikimit nga një mashkull artist ndonjëherë.

Kujtojmë, se Harry Styles ka bërë një kthesë të shkurtër në karrierë për të lexuar një Bedtime Story në CBeebies dhe fansat e këngëtarit janë më se të lumtur. I njohur për famën e grupit “One Direction” përpara se të bëhej titullar i Coachella-s si një artist solo, Harry është i famshmi i fundit që ka marrë përsipër sfidën e leximit të një Bedtime Story për fëmijët e vendit. Kur lajmi u publikua në llogarinë e zyrës së shtypit të BBC-së në Twitter, fansat e 28-vjeçarit u entuziazmuan nga emocioni.