“Hë mo, u bëre ti?”/Tea Dupi flet për shoqëritë toksike mes VIP-ave!
Live From Tirana • 00:21 15/06/2024
E ftuar në emisionin “Live from Tirana” ishte blogerja Tea Dupi për të folur rreth një teme që secili nga ne e njeh shumë, qoftë për mirë apo për keq. Aq burim dashurie sa dhe dhimbje, miqësia është një aspekt i detyrueshëm në jetën e çdo njeriu. Fundja fundit, shumë i konsiderojnë miqtë si familja e tyre e dytë. Fillimisht, ajo u pyet rreth marrëdhënieve që personazhet e showbiz-it kanë me njëri-tjetrin. Jerida Sakaj Tea Dupi Dj Wizii
Armand Peza zbulon shifrën marramendëse që është shpenzuar nga shqiptarët për dasmat!
Live From Tirana 22:39 24/07/2024
Botohet libri “Top Form” nga Lajla Përnaska: “Ne të gjithë jemi unik si organizëm prandaj duhet të…”
Live From Tirana 22:38 24/07/2024
“I kam rrëmbyer rininë…”/Rezar Xhaxhiu flet për partneren e jetës, Laurën dhe etapat e dashurisë!
Live From Tirana 13:05 23/07/2024
Suela Bako zbulon sfidat e të pasurit partnerin koleg, flet për martesën e lumtur me Romir Zallën!
Live From Tirana 15:36 22/07/2024
Artisti i parë që do të çelë “Hemingway Jazz Fest”, Tonino Carotone shpreh emocionet e para!
Live From Tirana 09:39 20/07/2024
Kush fitoi dhe kush humbi ndjekës në Instagram? Vazhdon ‘gara’ mes ish-banorëve të BBV3!
Live From Tirana 09:39 20/07/2024
Kastro Zizo: “Disa antivlera nuk duhet të jenë në qarkullim, mos nxirrni paçavure në televizon…”
Live From Tirana 16:45 18/07/2024