Hidhet shorti i Kupave të Europës, ja me kë përballen ekipet shqiptare!
PASÓ • 18:45 18/06/2022
E premjta sportive vjen me "Pasó", ku në këtë video është folur për shortin e Kupave të Europës. Zbuloni se me kë përballen ekipet shqiptare! Glenti Nallbani Gëzim Sinemati Lorenc Jemini Ylli Aga Dj Ankloe
Mallkimi 100 milionë eurove dhe roli i Shqipërisë në zgjedhjet e UEFA-s!
PASÓ 19:43 24/06/2022
Përfundon kampionati i NBA me fitoren e Golden State Warriors!
PASÓ 23:36 18/06/2022
Kristjan Asllani drejt Inter, detajet mbi transferimin!
PASÓ 23:35 18/06/2022
Hidhet shorti i Kupave të Europës, ja me kë përballen ekipet shqiptare!
PASÓ 18:45 18/06/2022
A do hapen bastet sportive në Shqipëri, ja çfarë ka thënë Ministrja e Sportit!
PASÓ 18:43 18/06/2022
Altin Lala flet për gjendjen aktuale të Kombëtares shqiptare!
PASÓ 17:13 11/06/2022
Ylli Aga sjell atmosferën live nga stadiumi pak para ndeshjes Shqipëri-Izrael!
PASÓ 23:25 10/06/2022