Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Health & Beauty

‘Hilet’ që përdorin të famshmit për t’u dukur mahnitës në foto!

Të famshmit e dinë mirë se çelësi për një foto të mirë nuk është vetëm një veshje e zgjedhur siç duhet, një model flokësh dhe grim perfekt, por edhe një kënd spektakolar. Çdo personazh i famshëm ka këndin e tij të rëndësishëm.

Përshembull, Kristen Stewart përkul pak qafën anash, ndërsa Paris Hilton pothuajse gjithmonë kryqëzon këmbët në foto. Ne zbuluam se cilat qëndrime i ndihmojnë të famshmit të duken perfekt në foto. Zbulojini ato…

1.Të gjitha fotot e Rihanna-s shoqërohen me një vështrim mbi supe.

2.Jennifer Lawrence pozon gjithmonë para kamerave me njërin krah në bel.

3.George Clooney shpesh fërkon duart, sikur po pret të marrë një çmim tjetër.

4.Kristen Stewart përkul qafën anash dhe ngre pak njërën shpatull.

5.Gisele Bündchen përkul këmbën në një mënyrë lozonjare.

6.Aishwarya Rai me të dyja duart në bel.

7.Jennifer Aniston përqafon fort partnerët e saj të famshëm.

8.Paris Hilton kryqëzon këmbët pothuajse në të gjitha fotot e saj.

9.Një këmbë përpara tjetrës e ndihmon Jennifer Lopez të duket mahnitëse.

10.Edhe Victoria Beckham e përdor këtë rregull dhe në të njëjtën kohë e përkul pak trupin e saj prapa.

11.Katy Perry përkul njërin gju dhe lëviz shpatullat e saj përpara.

12.Robert Pattinson shqetësohet shumë për flokët e tij dhe i rregullon ato shpesh.

13.Eva Mendes u jep puthje fansave të saj.

14.Penélope Cruz u dërgon të gjithëve përshëndetje të ngrohta, si një mbretëreshë.

15.Nicole Kidman i mban të dyja duart në bark.