Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Music

Hitet pranverore në “Lancio”!

Stina e pranverës është çdo ditë e më pranë nesh, dhe sigurisht që rritja e temperaturave shoqërohet me muzikë shumë të mirë. Programi “Lancio“, prezanton projektet më të reja muzikore nga artistë të ndryshëm shqiptarë, por dhe të huaj.

Këngët më të reja të artistëve tanë të dashur vijnë pranë jush çdo të dielë, në Top Albania Radio nën moderimin e Albana Ruçit.
Do të jenë dy orë të mbushura me shumë alegri, informacion dhe tinguj muzikorë!

Mos e humbisni, në orën 18:00!

Artistë shqiptarë:

NITA RECHI – Larg

KENNZ – Për ty

Ronela Hajati – Shumë i mirë

Wenda – Asaj

Vedat Ademi – Kënga jonë

Artistë të huaj:

The Vamps – Would You

Mick Jagger ft Dave Grohl- Eazy Sleazy

Demi Lovato – Sunset

Doja Cat ft SZA – Kiss Me More

Bob Marley – Sun Is Shining ft. Robin Schulz