Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Horror, Western, Aventurë, zbuloni premierat e kësaj jave në Cineplexx!
@ the Movies • 20:54 17/09/2021
Këtë të premte në At The Movies, Edi dhe Arta ju tregojnë premierat e kësaj jave në Cineplexx plot horror, aventurë dhe frymë western. Edison Hallaçi Arta Sinamati Dj Wizii
Regjisori Bujar Alimani zbulon gjithçka nga filmi më i ri “The Albanian Virgin”!
@ the Movies 15:50 16/10/2021
Edi dhe Arta ju njohin me premierat e filmave në Cinepelxx! Ja pse nuk duhen humbur…
@ the Movies 15:48 16/10/2021
Kush i njeh më mirë filmat e James Bond?!
@ the Movies 15:43 09/10/2021
“No Time To Die” tashmë në Cineplexx, ja arsyet se pse nuk duhet humbur!
@ the Movies 15:41 09/10/2021
“At The Movies” prezanton premierat më të fundit në “Cineplexx”!
@ the Movies 18:40 02/10/2021
“Arratisja me not nga Velipoja në Jugosllavi”! Ardit Sadiku flet mbi dokumentarin shqiptar!
@ the Movies 18:27 02/10/2021
Cineplexx sjell “Boss Baby 2” dhe të tjera premiera të cilat nuk do të donit t’i humbisnit!
@ the Movies 14:49 25/09/2021