Celebrities Gossip Showbiz

Humbi mikun dhe kolegun e saj, Jennifer Aniston emocionon me këtë dedikim!

Jennifer Aniston shprehu dhimbjen e saj në Instagram të enjten pas vdekjes së papritur të një prej kolegeve të saj në “The Morning Show”. Aktorja nderoi asistentin e ndjerë të kamerës, Gunnar Mortensen, përpara se të zbulonte se një faqe GoFundMe ishte krijuar për të mbledhur para për familjen e tij.

Në një postim të përzemërt në Story, legjenda e “Friends” shkroi:

Javën e kaluar ne humbëm papritur dhe tragjikisht Gunnar Mortensen. Një nga dritat tona të ndritshme në setin e @themorningshow. Si asistent i kamerës, ai ishte shumë i aftë dhe i përkushtuar ndaj punës së tij. Në kujtim të Gunnar është krijuar një faqe për të ndihmuar në mbledhjen e fondeve për gruan e tij, Keely, dhe djalin e tij 2-vjeçar Lars gjatë kësaj kohe të vështirë. Do të na mungosh, Gunnar.

Ka qenë një javë mjaft emocionuese për Jennifer, transmeton Hello! Magazine. 53-vjeçarja u ftua të shfaqej përmes video-lidhjes në 2022 Daytime Emmy Awards për t’i dhënë një nderim babait të saj 88-vjeçar, aktorit John Aniston.

Ky është me të vërtetë një moment i veçantë për mua. Është një mundësi jo vetëm për t’i bërë homazhe një ikone të vërtetë në botën e televizionit gjatë ditës, por është gjithashtu një shans për të njohur arritjet e përjetshme të një aktori të madh dhe të respektuar, i cili gjithashtu është babai im.