Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

I humbi brejtësi, Chrissy Teigen bën të pabërën!

Chrissy Teigen po luante nëpër shtëpi me brejtësin e saj, Peanut Butter, i cili humbi brenda shtëpisë së yllit.
Dhe askush nuk mbetet prapa në familjen Teigen-Legend.

Chrissy bëri çmos për të shpëtuar brejtësinë e saj, Peanut Butter , pasi u largua nga habitati i saj dhe ngeci në një mur. Chrissy shkoi aq larg saqë krijoi një vrimë në rezidencën shumë milionëshe në Los Angeles të bashkëshortit të saj Legends, duke e lënë brejtësin të lirë.

“Brejtësi ynë është zhdukur për 3 ditë,” shkroi ajo në një Instastory më 22 gusht. “Dëgjova gërvishtje të lehta në mur.”

Ajo ndau me ndjekësit një video ku shfaqej me rroba shtëpie duke kërkuar pas perdeve me një elektrik dore, së bashku me ndihmën e miqve të saj. “ndoshta jemi të çmendur ????” shkroi ajo mbi video, duke shtuar, “JO TË ÇMENDUR” pasi dëgjuan se Peanut Butter kishte ngecur në mur dhe e gërvishte atë .

Ajo hoqi një copë nga muri dhe zbuloi hundën e brejtësit duke u futur brenda dhe jashtë vrimës prej druri. Chrissy arriti ta shpëtonte atë dhe pasi Peanut Butter ishte i sigurt në krahët e saj, ajo dhe miqtë e saj shpërthyen në të qeshura.

Ky nuk është brejtësi i parë që familja ka humbur, por me fat këtë herë pati një fund të lumtur.