Celebrities Gossip Showbiz

I ndodh e papritura në avion, Kida habit me postimin e fundit!

Kida është një nga këngëtaret më të talentuara dhe të dashura të momentit. Këngët e saj kanë pasur gjithmonë sukses, duke u kthyer në hite dhe duke numëruar miliona klikime. Jo vetëm për faktin se këngët e saj kanë pasur shumë sukses, por ajo çfarë e bën këngëtaren një ndër më të dashurat për publikun është se Kida është një ndër artisteve që ka dhjetëra faqe ndjekësish me emrin e saj në Instagram.

Ditën e sotme Kida na ka treguar një ngjarje mjaft të veçantë që i ka ndodhur gjatë udhëtimit të fundit me avion. Mesa duket 2 pasagjerë jo shqiptarë, por adhurues të muzikës së saj e kanë njohur këngëtaren gjatë fluturimit me avion dhe i kanë dërguar një letër, ku i kanë shprehur vlerësimet e tyre për të dhe se sa shumë u pëlqen muzika e saj. Kida është ndjerë shumë e lumtur për këtë dhe e ka postuar letrën në Instastory, ku në të shkruhet:

Kida, ne e duam muzikën tënde! Është një kënaqësi të të kemi ty në këtë fluturim. Dashuri! Xenis dhe Salih

Ka vetëm pak ditë që Kida ka publikuar këngën e saj të re, e cila titullohet “Ma lujte” e gjithashtu së fundmi Ylli ka publikuar një këngë të re, e cila titullohet “Malet” dhe mesa duket të dy artistët nuk do të bëjnë aspak pushim dhe do të bashkojnë forcat për të sjell një bashkëpunim muzikor. Këtë e kemi kuptuar nga postimet e fundit të tyre në Instastory.  Ky do të jetë bashkëpunimi i tyre i parë muzikor edhe pse shoqëria e tyre ka nisur prej kohësh.