Ilir Dushkaj zbulon gjithçka për ‘DWTS’ dhe rrëfen nëse u tregua juria e drejtë me të apo jo!
Lancio • 17:12 20/10/2022
I ftuar ditën e sotme në “Pardon My French” ishte mjeshtri i koktejleve dhe ish- konkurrenti i “DWTS”. Fatkeqësisht, rrugëtimi i Ilir Dushkaj përfundoi shumë shpejt dhe ai u skualifikua në natën e dytë të spektaklit. Menjëherë pas kësaj eksperience, ai vjen në një intervistë ekskluzive për TAR. Ilir Dushku Frenki Ziaj Jonida Aliçkolli Elios Shuli Dj Ankloe
Ekskluzivisht për TAR, Dea Strica rrëfen për karrierën e saj artistike dhe jo vetëm!
Lancio 17:04 27/01/2023
Artisti që këndon në Athinë, Julio Imeri tregon për karrierën e tij dhe suksesin në Greqi!
Editori Sugjeron, Lancio 18:17 25/01/2023
Disa fakte interesante që ndoshta nuk i dini për këngëtaren me influencë botërore, Shakira!
Lancio 12:51 15/01/2023
Nga bashkëpunimi me Soni Malaj deri tek realizimi i projekteve të reja, Estto na zbulon gjithçka!
Lancio 17:24 13/01/2023
“Reperat e mëdhenj unë i ha për iftar”, Kennz Rushiti shpjegon kuptimin e deklaratës së tij!
Lancio 15:50 12/01/2023
Sordi Manfred, ky artist i ri që pritet të sjellë surpriza në tregun muzikor shqiptar dhe jo vetëm!
Lancio 19:38 09/01/2023
E mbani mend Hannah Montana-n?! Zbuloni disa fakte interesante për këngëtaren e rolit të njohur…
Lancio 17:41 24/12/2022