Ilvi Begolli tregon sa gjasa ka Neymar të rikthehet në lojë për Brazilin!
PASÓ • 19:02 26/11/2022
Emisioni më i kërkuar nga të gjithë fanatikët e sportit. Glent Nallbani, Edi Manushi, Redi Jupi, Lorenc Jemini dhe Gëzim Sinemati mendojnë për të gjithë ju dashamirës të futbollit duke sjellë “Pasó”, emisionin që do t’ju ndjekë çdo të premte në frekuencën e radios tuaj të preferuar, vetëm në Top Albania Radio. Glenti Nallbani Lorenc Jemini Ed Manushi Gëzim Sinemati Ilvi Begolli
Diskutime rreth merkatos së lojtarëve të Kombëtares dhe batuta rreth “Big Brother VIP 2”!
PASÓ 19:27 04/02/2023
Gëzim Sinemati: “Klubet shqiptare janë në mjerimin më të madh të futbollit…”
PASÓ 19:22 04/02/2023
“Kujdes se e mbush shejtani…” Për cilin trajner e ka fjalën Gëzim Sinemati?
PASÓ 16:23 04/02/2023
Avni Ponari: “Basketbollistët shqiptarë janë të shkëlqyer deri në moshën 20-vjeçare!”
PASÓ 16:22 04/02/2023
Edhe pse kishte rezultate pozitive, trajneri i Egnatia-s Shpëtim Duro nuk shpëton nga shkarkimi!
PASÓ 19:15 28/01/2023
Ndeshja finale e basketbollit për Kupën e Shqipërisë që hyn në Guinness sipas Avni Ponarit është…
PASÓ 18:52 28/01/2023
Ja pse Xhuliano Skuka zgjodhi të transferohej tek Metz!
PASÓ 16:01 28/01/2023