Intervista e plotë e Pier Noshi në “Pardon My French”!
Pardon My French • 16:19 19/05/2022
“Pardon My French” erdhi edhe këtë të mërkurë me një të ftuar shumë special. Bëhet fjalë për artistin Pier Noshi, i cili gjithnjë sjell muzikën e mirë dhe atmosferën pozitive dhe kjo gjë nuk mungoi as gjatë intervistës në Top Albania Radio. Noshi identifikohet me kitarën e tij gjatë gjithë kohës dhe kjo aspak rastësisht, teksa artisti ka mbaruar studimet pikërisht për kitarë. Pier Noshi Jonida Aliçkolli Elona Duro Dj Wizii
Jonida dhe Elona kanë një mesazh për të gjithë ata që bullizojnë gratë për format trupore!
Pardon My French 19:02 30/06/2022
Sa rëndësi kanë klikimet për një artist? Ja çfarë thotë Anxhela Peristeri!
Pardon My French 19:01 30/06/2022
Eneda Tarifa tregon lidhjen me Renis Gjokën!
Pardon My French 19:00 30/06/2022
Nilsa Hysi na rrëfen prapaskenat e këngës “Qaj”.
Pardon My French 18:18 30/06/2022
Nga “The Voice of Albania” në ditët e sotme. Nilsa Nysi kujton rrugëtimin e saj në muzikë.
Pardon My French 18:17 30/06/2022
A do të dalë “me humbje” Nilsa nga dasma e saj?!
Pardon My French 18:16 30/06/2022
Nilsa Hysi flet për bashkëpunimin me artistin e huaj, dhe jo vetëm në “Pardon My French”!
Pardon My French 20:33 29/06/2022