Ish- drejtoresha e burgut të grave : “Ka patur të burgosura që nuk donin të iknin në shtëpi!”
Ndryshe • 18:39 29/06/2022
‘Ndryshe’ erdhi dhe këtë episod me dy të ftuar shumë të veçantë, ku në pjesën e dytë ‘pyetjeve pikante’ të Salsanos dhe Adit iu përgjigj aktivistja dhe ish-drejtoresha e Burgut të Grave 325, Xhoi Jakaj. Xhoi Jakaj Salsano Rrapi Adi Pojana Dj Vini
Best of “Ndryshe” në Top Albania Radio!
Ndryshe 18:15 26/07/2022
Kur dashnorin e ke me recetë nga mjeku…!
Ndryshe 19:24 20/07/2022
Hapja e negociatave me BE, klauzolat që duhen plotësuar mbi jetën seksuale.
Ndryshe 19:13 20/07/2022
Salsano feston ditëlindjen me “belly dancers”!
Ndryshe 19:06 20/07/2022
A është bërë Beniada mendjemadhe? Ja si përgjigjet ajo!
Ndryshe 18:47 20/07/2022
Surpriza e Top Albania Radio-s për Salsano Rrapin!
Ndryshe 21:57 19/07/2022
Ja si të fitoni nga klikimet sipas shefave të Acromax!
Ndryshe 20:20 13/07/2022