Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Isli Islami emocionon me fjalët dedikuar mikes së tij të ndjerë, Hueyda El Saied!
Live From Tirana • 11:34 24/11/2021
I ftuar nëpërmjet një lidhje telefonike në emisionin "Live from Tirana" për të folur në lidhje me ndarjen nga jeta në mënyrë tragjike të artistes së njohur, Hueyda El Saied ishte moderatori i njohur Isli Islami. Hueyda El Saied, vuante nga kanceri i gjirit dhe fatkeqësisht nuk mundi ta fitojë betejën me sëmundjen e rëndë. Isli ishte miku i Hueydas prej disa vitesh dhe nuk ngurroi të thonte disa fjalë zemre. Stenaldo Mëhilli Isli Islami Danko Dj
Dritan Kastrati tregon gjithçka rreth rolit të tij në serialin e suksesshëm të “$NOB”!
Live From Tirana 20:08 03/12/2021
Si lindi e gjithë ideja e serialit “$NOB”?/Olsi Abazi tregon gjithçka për TAR!
Live From Tirana 20:05 03/12/2021
Ekskluzivisht në TAR, zbulohen detaje të reja të rikthimit të aktorit Piro Qirjo vetëm për “$NOB”!
Live From Tirana 20:04 03/12/2021
“Nuk m’i ka dëgjuar këshillat”/Vigan Shehu rrëfen si e ka parë vëllain e tij brenda shtëpisë së BBV!
Live From Tirana 11:37 03/12/2021
Armand Peza tregon për TAR gjithçka në lidhje me dekorimet e festave të fundvitit!
Live From Tirana 11:36 03/12/2021
Si ndikon atmosfera festive e fundvitit në humorin tonë?!
Live From Tirana 10:52 03/12/2021
“Ne kemi problem me kulturën e heshtjes”/Drejtësia sociale në Shqipëri nga sytë e Ervin Muços!
Live From Tirana 11:54 02/12/2021