Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Fashion Showbiz

Ja çfarë bën Victoria Beckham duke qenë se edhe sezoni i festave po afron!

Pavarësisht se vitin e kaluar për shkak të pandemisë së COVID-19 gjithçka kishte një rrjedhë krejtësisht ndryshe, këtë vit mesa duket gjithçka po i kthehet avash-avash normalitetit. Gjatë sezonin të festave fokusi përveç zbukurimeve të ambientit apo shtëpisë është më shumë edhe tek veshja, sidomos tek femrat.

Duke qenë se edhe pak po afron sezoni i festave dhe i Krishtlindjeve, Victoria Beckham është shprehur se është gati dhe se e ka axhendën të rregulluar.

Pyes veten se si po përgatitet për sezonin e festave?

Duke kërkuar koleksionet e saj për veshjet më të bukura për të shkuar në një festë për të dalë në disko, dizajnerja u tha ndjekësve të saj në rrjetin social Instagram se ajo ishte e mahnitur me fustanin më të mirë të festës.

Bëhet fjalë për një fustan të gjatë me ngjyrë jeshile të errët nga koleksioni i saj ‘resort 2022’, për të cilin Beckham raporton se është shumë i rehatshëm për t’u veshur. Bukuroshja Beckham luajti me veshjet në zyrën e saj edhe për të ilustruar mendimin e saj.

Më pëlqen vëmendja ndaj detajeve në mëngët me zinxhir, prerjet dhe panelet.

Ish-anëtarja e ‘Spice Girl’ teston rregullisht modelet e saj, si dhe produkte nga gama e saj e bukurisë. Dizajnerja përpos fansave dhe ndjekësve që ajo ka në mbarë botën dhe që veshin veshjet e saj.

Tashmë ajo ka pranë vetes edhe partneret e djemve të saj. Ndërkohë që e fejuara e Brooklyn vesh të gjitha krijimet dhe dizenjot e Victoria-s. Ndërkohë që nga na tjetër edhe e dashura bukuroshe e Romeos, Mia Regan shpesh herë poston tutoriale make-up duke përdorur produktet e markës ‘Victoria Beckham Beauty’.