Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Ja çfarë nuk shkonte me veshjen e Shawn Mendes në “Met Gala 2021”, sipas Camila Cabello!

Camila Cabello dhe Shawn Mendes janë një nga çiftet më të shumëpërfolura të showbiz-it të huaj. Me artin e tyre ata kanë fituar dashurinë e fansave në Shqipëri dhe jo vetëm, ndërkohë që, edhe detaje interesante lidhur me dyshen, duket se po arrijnë të fitojnë shumë vëmendje.

Vetëm dy vjet më parë, Shawn Mendes mori pjesë në Met Gala me Hailey Bieber.

Ndërkohë, këtë muaj, Camila dhe Shawn tashmë kanë ecur në tapetin e kuq së bashku për premierën e saj në Miami dhe u shfaqën në VMA 2021 me performanca të ndara. Tani, ata janë pranë njëri-tjetrit për festën më ekskluzive të modës, të veshur me ​​Michael Kors.

Ajo mbërriti me një fustan ngjyrë vjollce, ndërsa ai kishte një xhaketë lëkure, pantallona të zeza, dhe një gjerdan. Megjithatë, Camila i tha Vogue se një pjesë e pamjes së Shawn nuk ishte ashtu siç ajo donte të ishte.

Unë pothuajse u përpoqa ta bindja atë që ta hiqte atë xhaketë. Unë i thoja: “Hiqe! Hiqe!” Më vjen keq të them, ai e mbajti atë.

Dyshja gjithashtu shpjegoi procesin e vendosjes se çfarë do të veshin për t’u koordinuar, por jo për të qenë identikë. Duhet ta pranojmë se çifti dukej shumë bukur, edhe pse me deklaratën e saj, Camila na vuri në dyshime se si do të dukej i dashuri i saj nëse do t’i kishtë dëgjuar këshillën.