Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Ja çfarë pëlqen Viola Spiro tek Cristiano Ronaldo dhe nuk është ajo që mendonit!
PASÓ • 16:28 18/09/2021
Sezonin nuk mund ta nisnim më mbarë se me prezantuesen bukuroshe e tanimë "veterane" e emisioneve sportive, Viola Spiro. Bukuroshja tregoi për "Paso" futbollistin e saj të preferuar (edhe pse tanimë prej kohësh të deklaruar) Cristiano Ronaldon. E nëse po pyesnit veten se çfarë pëlqen Viola tek Ronaldo (jo nuk është vetëm bukuria), por ajo rendit arsyet se përse futbollisti është i preferuari i saj. Viola Spiro Denis Dyrnjaja Glenti Nallbani DJ Ankloe
Analiza e ndeshjeve të fundjavës në Kategorinë Superiore!
PASÓ 18:45 16/10/2021
Endi Tufa: “Shanset për të shkuar në Botëror janë shumë të vogla!”
PASÓ 18:36 16/10/2021
Artan Shyti komenton ndeshjen Shqipëri-Poloni dhe tregon pikën e dobët të skuadrës sonë!
PASÓ 15:24 16/10/2021
Sociologia Lenida Halilaj zbulon sa e ka blerë biletën për ndeshjen Shqipëri-Poloni!
PASÓ 15:04 16/10/2021
Lorenc Jemini: “Nuk është ndonjë çudi e madhe që Shqipëria të fitojë me Hungarinë!”
PASÓ 19:59 09/10/2021
Alket Gjebrea shprehet për pretendentët kryesorë për Topin e Artë!
PASÓ 18:56 09/10/2021
Homazh për Kosta Grillon, Ervin Fakaj shpreh ngushëllime për botën e futbollit!
PASÓ 18:02 09/10/2021