Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Ja filmi që Edi dhe Arta duan që të gjithë ta shikojnë…
@ the Movies • 10:53 21/12/2020
Një tjetër episod i #AtTheMovies me Edin dhe Artën ku si çdo javë ju sugjerojnë filmat më të bukur, dhe atë kult që të gjithë duhen t'i shohin për tu argëtuar dhe për të mësuar dicka. Këtë herë ata kishin dhe një të ftuar mjaft interesante. Ne ju ftojmë të ndiqni emisionin për të zbuluar më shumë.
Cineplexx sjell “Boss Baby 2” dhe të tjera premiera të cilat nuk do të donit t’i humbisnit!
@ the Movies 14:49 25/09/2021
Tirana, kryeqendra e filmit për një javë. Agron Domi zbulon detajet e edicionit të 19-të të TIFF!
@ the Movies 14:47 25/09/2021
Genti Minga flet për “Besën e Doruntinës”, filmi i animuar mbi barazinë gjinore!
@ the Movies 21:08 17/09/2021
Horror, Western, Aventurë, zbuloni premierat e kësaj jave në Cineplexx!
@ the Movies 20:54 17/09/2021
Edi dhe Arta na njohin me premierat që po transmetohen këtë javë në Cineplexx!
@ the Movies 19:35 10/09/2021
Erald Kapri zbulon të pathënat e agjentëve sekretë britanikë në Shqipëri, aksion e histori dashurie.
@ the Movies 19:14 10/09/2021
“Snob” seriali më i ri që do të transmetohet në Top Channel, Dalina Buzi zbulon gjithçka!
@ the Movies 16:52 04/09/2021