Ja kush janë lojtarët më të paguar të kombëtares sonë!
PASÓ • 19:01 12/11/2022
Një program sportiv prej 120 minutash i rikthehet informacionit dedikuar sportit çdo javë. Konceptuar si një emision info-argëtues, informohuni mbi faktet, njihuni me protagonistët dhe qëndrimet e tyre. Fundjava sportive paraprihet nga më shumë njohuri për të apasionuarit. Glenti Nallbani Edi Manushi Lorenc Jemini Gëzim Sinemati Redi Jupi Dj Ankloe
Redi Jupi: “Ajo që bëri Spanja dhe Portugalia në ndeshjet e fundit të grupeve janë krime sportive!”
PASÓ 16:08 03/12/2022
Qeveria shqiptare miraton ligjin e basteve, ja çfarë thotë Erion Braçe!
PASÓ 16:08 03/12/2022
Për herë të parë në histori në fazën 1 të 8 të Botërorit do të ketë ekipe…
PASÓ 16:07 03/12/2022
Ilvi Begolli tregon sa gjasa ka Neymar të rikthehet në lojë për Brazilin!
PASÓ 19:02 26/11/2022
Dëmtimi i Neymar dhe shansi i fundit i Messi-t. Intervistë me Lorik Canën!
PASÓ 18:55 26/11/2022
Vendoset përfundimisht që nuk do të ketë alkool në stadiumet e Katarit!
PASÓ 18:23 19/11/2022
Pse u zgjodh Katari për të organizuar Kupën e Botës? Skandali që pasoi direkt nga FIFA…
PASÓ 18:22 19/11/2022