Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Lancio Music

Ja projektet më të reja muzikore që do të dëgjoni sonte në Lancio

“Lancio” është një program që ka nisur të transmetohet që në fillimet e Top Albania Radio dhe sonte ne do t’ju prezantojmë disa nga projektet më të reja muzikore.

Qëllimi i këtij show radiofonik është promovimi i muzikës më të re, ndërkombëtare dhe asaj shqiptare.

Për këtë javë “Lancio” vjen më pranë preferencave tuaja, më poshtë rradhiten pesë këngët më të reja:

 

1. Selena Gomez – De Una Vez

2. Robin Thicke – Beautiful

3. ZAYN – Vibez

4. Buta – Policine

5. Yll Limani – Kur t’kujtohet

Programi “Lancio” është rrjeta e informacioneve të fundit të muzikës më të mirë të momentit. Për më të rejat e fundit nga muzika dhe këngëtarët, na dëgjoni nga e hëna në të premte, çdo mbrëmje në orën 20:00.