Celebrities Gossip Showbiz

Ja sa ka kushtuar fustani i Bora Zemanit në dasmën e Klea Hutës dhe Elgit Dodës!

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”, historinë e shumëpërfolur në media mes saj dhe Donald Veshaj dhe së fundmi si prezantuese e “Dancing With The Stars”, programi më i përfolur i kërcimit.

Bora dhe Donaldi kanë qenë të ftuar në dasmën e Klea Hutës dhe Elgit Dodës. Bora mori vëmendjen e të gjithëve me ‘look-un’ e saj, ku kishte zgjedhur një fustan saten ngjyrë rozë, të gjatë deri në fund të këmbëve dhe me flokët e kapura. Tashmë në rrjete sociale është gjetur nga fansat se sa ka kushtuar ky fustan dhe shifra është 325 dollarë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

Gjatë dasmës Donaldi është filmuar duke mbajtur në krahë një bebe të një çifti të ftuar në dasmë dhe Bora, e cila i shikon me shumë dashuri. Duket se tashmë Bora dhe Donaldi janë gati të kenë një bebe në jetën e tyre.