Celebrities Fashion

Ja se cilët ishin të veshurit më mirë në festën e Top Media-s!

Mbrëmjen e djeshme është festuar 20-vjetori i Top Media-s. Një festë gjigande që ka bërë bashkë, ashtu si çdo vit, të gjithë stafin tonë të madh në këtë datë të veçantë që përkon me krijimin e Top Channel. Të ftuar të veçantë të mbrëmjes ishin gjithashtu ish-banorët e “Big Brother VIP”, si Fifi, Graniti, Sheila apo Kledi. Sigurisht nuk kishin si të mungonin dhe artistët më në zë të momentit, Yll Limani, Klajdi Haruni, Bruno dhe performancë nga Dj Benito.

Stafi i Lori Caffe, Top Channel, Top Albania Radio, Top Gold, DigitAlb, Top News dhe bashkëpunëtorë të tjerë, ishin të gjithë aty si një familje e madhe. Megjithatë, ne do të ndalemi pak tek veshjet që zgjodhën personazhet, të famshëm apo jo. Më poshtë mund të zbuloni se cilët ishin të veshurit më mirë në festën e organizuar.

Arbana Osmani & Eduart Grishaj

Salsano Rapi

Kledi Hysa

 

Arta Sinamati & Edi Hallaçi

Silva Babaramo & Jetona Koçibelli

Lorina Mixha

Ines & Jona

Filip Cakulli, Mitro Çela & Devis Muka

Elona Duro & Ervin Kurti

Ilnisa Agolli